Satysfakcja z życia zarobkowej, postrzegane jest przez pryzmat osiągnięć na stanowisku pracy.

Młodzi, są zdania, że po zakończeniu studiów robota jest na wyciągnięcie ręki, nic bardziej mylnego . Owszem zatrudnienie czeka, ale dla wykwalifikowanych w w danej specjalizacji lub dla niedoświadczonych za niską stawkę . Czasy , gdy zdobywanie wiedzy dawałogwarantem znalezienia dobrze wynagrodzenia, minęły , pracodawcy nie potrzebują pracowników posiadających wiedzę teoretyczną, ale posiadających cechami charakteru, która zaowocują wysokimi zyskami dla firmy. Przedsiębiorczość, odwaga to walory cenione przez pracodawców , zatrudnienie dla takich młodych silnych psychicznie osób czeka . WymaganiaPolaków , co do wysokości wynagrodzenia za pracę rośnie , ludzie pragną więcej zarabiać , bo ich ambicje są wyższe , pragną więcej posiadać i zagwarantować swojej rodzinie dobre warunki życia . 

Zadowolenie z pracy jest istotna, odczuwanie uznania od przełożonych także, połączenie tych przesłanek z zadowalającą pensją postrzegane jest za sukces zawodowy . Emigracja za pracą jest ciągle postrzegana , jako jedno z rozwiązań, jednak czym człowiek starszy , tym człowiek częściej myśli o pozostaniu w kraju . Praca , które pozwala może zapewnić sobie i rodzinie dach nad głową oraz godziwy byt ,  jest osiągalna tylko dla nielicznych. 

dejtingsidor

Stanowiska takie jak przedsiębiorca , stwarzają możliwość uzyskania dużych dochody , ale praca taka wiąże się z z całym dniem spędzonym w pracy, przeżywaniem sytuacji stresujących i koniecznością poradzenia sobie coraz większym wymaganiom . Traktowanie pracy , jak do przykrego obowiązku, konieczności jest nie tylko niezadowalające dla zatrudnionego,  ale także dla pracodawcy , niesatysfakcjonująca praca to niezadowolony pracownik ,  który jest mniej wydajny , jest wiecznie zmęczony i zestresowany .

Powered By WordPress |